Formularz naprawy

Serwis i naprawa ekspresów do kawy Krups

Od 1846 roku historia marki KRUPS naznaczona jest innowacyjnością, znamionami odważnego myślenia i kultowymi produktami, zaprojektowanymi w odpowiedzi na potrzeby naszych klientów. To dzięki Tobie KRUPS zapisuje kolejne kartki swojej obfitującej w szczegóły historii, zaskakując Cię dzień po dniu.

Kiedy nasi klienci pragną przyrządzać u siebie w domu kawę o profesjonalnej jakości, KRUPS uważnie wsłuchuje się w ich potrzeby, wprowadzając na rynek KRUPS EA9010: w pełni zautomatyzowany ekspres do kawy dostarczający doskonałe espresso, cappuccino i latte za jednym dotknięciem przycisku. Miłośnicy kawy mogą delektować się eksplozją smaku w każdej filiżance kawy. KRUPS EA9010 jest jedynym na rynku ekspresem do kawy wyposażonym w parową dyszę z funkcją automatycznego czyszczenia. Poręczność, elegancki wygląd i doskonale zrównoważony aromat dostarczanej kawy zdobyły pięciogwiazdkowe recenzje zadowolonych klientów na całym świecie.


 • Bezpłatny kurier*

 • Bezpłatna wycena

 • Szybka naprawa

Serwis i naprawa ekspresów do kawy Krups

Serwis KRUPS na i po gwarancji producenta.


Naprawimytwojekspres.pl to autoryzowany serwis Krups. Zlecając naprawę lub przegląd w naszym serwisie macie gwarancję współpracy z oficjalnym partnerem marki Krups. Części, których używamy do naprawy, zawsze są oryginalne i pochodzą bezpośrednio od producenta. Serwis ekspresów marki Krups wykonujemy zarówno na, jak i po gwarancji producenta. Przysyłając do nas swój ekspres, nie musicie mieć obaw, że stracicie ochronę gwarancyjną swojego sprzętu. Decydując się na oddanie swojego ekspresu do naprawy / przeglądu, oddajcie go w ręce fachowców z doświadczeniem i pasją do majsterkowania, którzy zostali dodatkowo przeszkoleni przez markę Krups.

Jak działa serwis KRUPS?


Serwis Krups od naprawimytwojekspres działa w prosty i przejrzysty sposób. Ekspresy marki Krups wysyłacie do nas kurierem. Nasz serwis Krups diagnozuje problem i wykonuje naprawę. Następnie sprzęt odsyłamy do Was kurierem. Dodatkowo decydując się na nasz serwis Krups kurier w obie strony jest BEZPŁATNY! Wszystko dla Waszej wygody. W przypadku marki Krups, kurier zawsze jest darmowy. Niezależnie od tego, czy ekspres jest na lub po gwarancji. Marka Krups to wieloletnia historia, która kojarzy nam się z kawą. Niech ta historia dzieje się w Waszych domach bez zbędnych przerw, dzięki naszemu serwisowi marki Krups. Chcecie dowiedzieć się więcej? Wypełnijcie formularz kontaktowy lub przyjedźcie, napiszcie albo zadzwońcie. Serwis Krups zawsze do Waszej dyspozycji!


Naprawiamy sprzęt marek:
 • DeLonghi
 • Philips Saeco
 • Saeco Professional
 • Krups
 • Bosch
 • Siemens
 • Jura
 • Nivona
Kontakt

Zadzwoń, zamów rozmowę lub wypełnij formularz i Twoim jedynym zadaniem będzie spakowanie ekspresu.