Zepsuł się Twój ekspres do kawy?

  • 1

    Zgłoś usterkę, otrzymasz wstępną wycenę a my zamówimy bezpłatnego kuriera po Twój Ekspres*

  • 2

    Rozpoczniemy naprawę lub zadzwonimy, jeśli koszt naprawy przewyższy wstępną wycenę

  • 3

    Ekspres wraca do Ciebie, udzielamy 6 miesięcy gwarancji

  • coffee beans

Formularz naprawy

Naprawiamy sprzęt marek

Saeco

W 1985 r. w firmie Saeco wynaleziono pierwszy na świecie w pełni automatyczny ekspres do kawy do domowego użytku. To dzięki temu kamieniowi milowemu możesz dziś delektować się prawdziwą włoską kawą parzoną w domu. Sercem automatycznych ekspresów Saeco został opatentowany wyjmowany blok zaparzający, którego czyszczenie nie sprawia problemów.

Serwis Saeco – oferta.

Serwis Saeco to bogata oferta dla posiadaczy ekspresów tej marki. Naprawimy każdą usterkę, którą da się naprawić. Zrobimy przegląd Twojego urządzenia pod każdym kątem. Sprawdzimy, które części trzeba wymienić po to, aby nie zaskoczyła Cię niespodziewana awaria. Nasz serwis Saeco to wygoda. Kurier odbierze i z powrotem zawiezie Twój ekspres pod wskazany adres. Całkowity koszt takiej przesyłki, w dwie strony, wyniesie Cię jedynie 20 zł! Jeżeli Twój ekspres jest już po gwarancji odbiór i dostawa ekspresu będą kosztowały Cię równo 0zł! Serwis Saeco wyślij swój ekspres profesjonalistom.

Serwis Saeco spakuj swój ekspres i…

Serwis Saeco to do granic możliwości uproszczona usługa oferująca naprawę i konserwację Twojego ekspresu. W zasadzie jedyną czynnością jaką musisz wykonać to spakowanie ekspresu i przesłanie go do nas. My w ekspresowym tempie wykonamy niezbędne czynności konserwacyjne. Kiedy Twój ekspres ulegnie awarii to również w ekspresowym tempie zlokalizujemy jej źródło i doprowadzimy Twój ekspres do sprawności. Serwis Saeco od naprawimytwoekspres.pl jest rozwiązaniem Twoich problemów. Wiemy jak ważna jest dla Ciebie filiżanka lub kubek kawy o poranku. Właśnie dlatego nasz serwis Saeco, działa zawsze na pełnych obrotach. Żebyście nie musieli robić sobie długiej przerwy od ulubionej, świeżo zaparzonej kawy.

serwis krups

Dlaczego warto nas wybrać?

99% ekspresów bez uszkodzeń w transporcie

99% ekspresów bez uszkodzeń w transporcie

Nasz serwis gwarantuje bezpieczny transport Twojego ekspresu do kawy. Dzięki naszemu doświadczeniu i specjalistycznym procedurom, aż 99% ekspresów jest dostarczane bez uszkodzeń.

80% napraw do 380 zł

80% napraw do 380 zł

Nasz serwis oferuje atrakcyjne ceny napraw ekspresów do kawy. Średnio aż 80% napraw w naszym serwisie kosztuje mniej niż 380 złotych. Dzięki temu możesz cieszyć się działającym ekspresem do kawy bez nadmiernych kosztów.

90% ekspresów naprawionych do 4 dni**

90% ekspresów naprawionych do 4 dni**

Nasz serwis gwarantuje szybkie naprawy ekspresów do kawy. Aż 90% ekspresów jest naprawionych w ciągu 4 dni roboczych od daty przyjęcia w serwisie do daty wydania. Dzięki temu możesz szybko cieszyć się działającym ekspresem do kawy.

cookies

Ta strona wykorzystuje cookies

testimonials

Co mówią o nas klienci?

starstarstarstarstar

Nasz serwis ekspresów do kawy cieszy się doskonałą opinią wśród naszych klientów. Potwierdzeniem tego jest nasza ocena na Google, gdzie uzyskaliśmy aż 4 gwiazdki! Skorzystaj z naszych usług i przekonaj się, dlaczego nasi klienci nas tak wysoko oceniają.

starstarstarstarstar

"Naprawa expresu do kawy. Przyjęcie szybkie. Wstępna ocena problemu zgadzała się z faktyczną usterką. Czas naprawy przedłużony o 1 dzień ze względu na opóźnienie w dostarczeniu części. Na tę chwilę wszystko działa bez zarzutu. "

Waldemar Napora

starstarstarstarstar

"Serwis rewelacja. Korzystałem już dwa razy dokonując przeglądu ekspresu. Nie dość że sprawnie działają to do tego mega dobra cena za profesjonalny serwis. Kawa po serwisie zawsze smakuje lepiej ;) polecam."

Daniel Szymanowski

starstarstarstarstar

"Profesjonalne podejście do obsługi klienta. Wystarczyło zgłoszenie, żeby firma zajęła się wszystkim od początku do końca. Ponadto bardzo dobry kontakt z obsługą, która widać, że chce być pod każdym względem pomocna."

Sławomir Marciniak

starstarstarstarstar

"Ekspres do kawy Saeco naprawiony szybko i sprawnie, kurier zabrał urządzenie zepsute i przywiózł naprawione, dla mnie to cenny czas, kawa znowu pysznie smakuje. Dziękuję"

Agnieszka Szczepaniec

starstarstarstarstar

"Szybka odpowiedzna zgloszenie, transfer za darmo, gwarancja w cenie. Nas ekspres juz 2 razy uratowano, mimo to, ze w serwisie autoryzowanym piwiedziano nam, ze sie nie da... Polecam serdecznie!"

Marcell Funk

starstarstarstarstar

"Super opcja. Naprawiali mi ekspres kawowy. Kurier zabrał, telefonicznie Pań powiedział mi co jest zepsute, przedstawił dwie opcje naprawy, po tygodniu ekspres wrócił sprawny :) Polecam!"

Wanda Rudnicka

starstarstarstarstar

"Ekspres naprawiony na następny dzień. Wcześniej kontakt z informacją jaki będzie koszt. Wszystko profesjonalnie, mega szybko i w akceptowalnej cenie."

Mateusz Rebelski

starstarstarstarstar

"Obsługa pełen profesjonalizm, w punkt trafiona usterka po minucie rozmowy,jeszcze raz bardzo dziękujęi pozdrawiam serdecznie."

Błażej Waszk13iewicz

*Transport do naprawy ekspresów na gwarancji Krups jest zawsze BEZPŁATNY, a dla produktów Philips / Saeco to tylko 40 zł w obie strony!

**nie dotyczy okresów świątecznych oraz dni wolnych

phone